Підтримайте електронну петицію до Президента України !!!

«Укрмолодьжитло» просить підтримати петицію до Президента щодо відновлення програм доступного житла.
Громадське об’єднання «Укрмолодьжитло» в рамках громадських ініціатив приєдналося до збору підписів електронної петиції щодо відновлення фінансування державних житлових програм, спрямованої до Президента України.
У петиції зазначається, що її подавцями є громадяни України, які не вимагають безкоштовне житло, втім просять у держави підтримки, щоби власними силами, власною працею придбати, або побудувати собі житло.
«Ми громадяни України, які хочуть, щоб наша країна розвивалася та наближалась до європейських стандартів, вимагаємо від Держави підтримки у нашому прагненні. Ми хочемо народжувати та ростити дітей, ми хочемо працювати в нашій країні. Ми - це молодь, воїни - захисники нашої вітчизни, багатодітні сім‘ї, вчені, науковці, вчителі, спортсмени, прості працівники. Для цього нам потрібна природня для кожної сучасної людини умова - власне житло. Ми не вимагаємо безкоштовне житло. Ми готові власними силами, власною працею побудувати собі житло, а у держави просимо лише підтримки», - йдеться у петиції.
Подавці електронної петиції відновлення фінансування державних житлових програм надали Президенту України пропозицію: «Відновити фінансування державних житлових програм, які дають можливість отримати пільгові житлові кредити для будівництва житла, а також державну підтримку, як компенсацію державою частини вартості житла, що придбається за власні кошти».
Громадське об’єднання «Укрмолодьжитло» просить усіх небайдужих громадян приєднатись до збору підписів під електронною петицією щодо відновлення фінансування державних житлових програм, а також поставити власний підпис за посиланням:https://petition.president.gov.ua/petition/10021
Довідково: Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян. Підтримати електронну петицію можна за посиланням: