Обласна програма часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2016-2020 роки у дії

З метою стимулювання ефективності населення до впровадження енергозберігаючих заходів у житловому фонді за рахунок часткового відшкодування залучених в уповноважених кредитно-фінансових установах кредитах, що надаються об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (далі-ОСББ), житлово-будівельним кооперативам на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів згідно з Обласною програмою часткового відшкодування кредитів на реалізацію енергозберігаючих заходів у житловому фонді на 2016-2020 роки (далі-Програма), затвердженої рішенням Миколаївської обласної ради від 11.03.2016 р. № 3 Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитла є співвиконавцем зазначеної Програми спільно з управлінням житлово-комунального господарства Миколаївської обласної державної адміністрації.

У 2017 році Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла було перераховано 114,5 тис. грн. бюджетних коштів на часткове відшкодування суми кредитів, отриманих ОСББ для впровадження заходів з енергозбереження у житлових будинках. Про виконання заходів реалізації зазначеної Програми прозвітовано керівником управління ЖКГ на колегії Миколаївської облдержадміністрації, яка відбулася 21 вересня 2017 року.