НБУ ПІДВИЩИВ ОБЛІКОВУ СТАВКУ ДО 7,5%

З 16 квітня 2021 року облікову ставку НБУ підвищено до 7,5%. Рішення від 15 квітня 2021 року № 142-рш "Про розмір облікової ставки" затверджене правлінням Національного банку України.

Попередній розмір облікової ставки НБУ 6,5% був встановлений із 05 березня 2021 року.

Облікова ставка НБУ безпосередньо впливає на розмір відсоткової ставки за довгостроковими пільговими кредитами для будівництва (реконструкції) та придбання житла молодим сім'ям та одиноким молодим громадянам за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла. Розмір ставки за цими кредитами дорівнює обліковій ставці Національного банку, що діє на момент ухвалення рішення про надання кредиту. Умови участі, порядок реєстрації та необхідні документи по програмі кредитування за рахунок власних коштів Держмолодьжитла розміщено на сайті Миколаївського регіонального управління в розділі ЖИТЛОВІ ПРОГРАМИ підрозділі КРЕДИТ З СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ.

Детальну консультацію можна отримати, зателефонувавши за телефонами (0512) 56-38-45, 56-39-41. Нагадуємо, що на період карантинних обмежень "червоної" зони громадяни обслуговуються дистанційно.