Співпраця з Асоціацією міст України

   

Сьогодні, 02 жовтня, відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла та Миколаївським регіональним відділенням Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України». Меморандум підписали Миколаївський міський голова Олександр СЄНКЕВИЧ, що є головою Миколаївського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Тетяна ЯБЛОНОВСЬКА та директор Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла Василь ФЕДОРОНЧУК.

Метою Меморандуму є співпраця і консолідація зусиль Сторін, спрямованих на реалізацію житлової політики держави, захист житлових прав громадян України, запровадження інноваційних механізмів, спрямованих на вирішення житлових проблем населення України, подальший розвиток місцевого самоврядування, будівельної галузі та пов’язаних з нею галузей народного господарства, а також реалізацію суспільно важливих проектів.

Сторони домовились про координацію зусиль для створення та удосконалення нормативно-правової бази у сфері будівництва доступного житла, про сприяння передбаченню коштів в місцевих бюджетах на програми забезпечення населення доступним житлом та ін.

Довідка.

За останні 5 років отримали пільгові кредити за рахунок коштів бюджету м. Миколаєва 157 молодих сімей, серед яких працівники закладів освіти та охорони здоров’я, молоді вчені, учасники АТО, військовослужбовці та ін. Загальний обсяг фінансування, що виділено в попередні роки та передбачено на 2019 рік складає 113,5 млн.грн.

Також у бюджеті м. Миколаєва на 2018 рік для надання державної підтримки на будівництво доступного житла було передбачено та фактично виділено 3,0 млн.грн. Державну підтримку було надано 6 учасникам програми на загальну суму 2,9 млн.грн. Державну підтримку отримали сім’ї внутрішньо переміщених осіб, серед яких одна особа з обмеженими можливостями та один учасник АТО.

Детальніше за посиланням: 

https://mkrada.gov.ua/news/11196.html