Укладено перші договори по програмі Доступного житла

    Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла укладено перші два договори по програмі Доступного житла, відповідно до яких надана державна підтримка на загальну суму 686 340,00 грн.

    Державна підтримка надана сім’ям працівника бюджетної сфери та внутрішньо переміщеним особам. Слід зазначити, що один із членів родини внутрішньо переміщених осіб є учасником АТО.

    Щасливі родини отримали таку очікувану державну підтримку на будівництво житла за адресою м. Миколаїв, вул. Громадянська, 34, корпус 02. Забудовником по даному об’єкту будівництва виступає ТОВ «Громадянський посад».

    Станом на 21 грудня Миколаївським регіональним управлінням Держмолодьжитла було прийнято 47 заяв від бажаючих долучитися до програми "Доступне житло". Число бажаючих отримати допомогу від держави збільшується кожного дня. Тож маємо надію, що в наступному році держава знайде додаткові фінансові ресурси для того, щоб в країні суттєво поменшало людей, які не мають власної домівки. А Держмолодьжитло докладе всіх зусиль і застосує весь свій багатий досвід для успішної реалізації таких програм.