Забезпечення житлом громадян під контролем депутатів міської ради

На виконання місцевих житлових програм Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитла прийняло участь у засіданнях профільних комісій Миколаївської міської ради, а саме: комісії з питань економічної і інвестиційної політики, планування, бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, підприємництва, наповнення бюджету та використання бюджетних коштів і комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Представник регіонального управління - начальник відділу кредитування та інших програм Наталія Мельник представила звіт про стан реалізації місцевих житлових програм у 2020 році та зазначила про заплановані заходи по реалізації житлових програм у 2021 році в м. Миколаєві та Миколаївській області. За результатом розгляду зазначених питань комісіями схвалено звіт та інформацію прийнято до відома.

Нагадаємо, що минулого року 41 сім’я придбала власне житло за участі у державних та місцевих житлових програмах через Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитла.