Запрошуємо наступного кандидата на отримання кредиту за рахунок власних коштів Держмолодьжитла

 

Миколаївське регіональне управління Держмолодьжитла повідомляє про наявність коштів для надання молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам кредитів за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла на рахунку регіонального управління в обсязі 1 010 799,0 грн.

Шановний кандидат, який має намір отримати пільговий кредит для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу) Держмолодьжитла з відсотковою ставкою в розмірі облікової ставки НБУ та подав заяву-анкету, яка зареєстрована за номером 6, а саме:

Васеньов С.І.

Вам необхідно протягом 10 робочих днів ОСОБИСТО подати заяву про надання кредиту та комплект необхідних документів до Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла.

Крім того повідомляємо, якщо Ви не маєте намір отримати кредит у поточному періоді, Вам необхідно звернутися із відповідною заявою до Миколаївського регіонального управління Держмолодьжитла. При цьому, реєстраційний номер заяви-анкети для отримання кредиту залишається незмінним та право на отримання кредиту може реалізуватись у наступному періоді.

Під час подання заяви громадяни повинні пред’явити паспорт та інші документи, копії яких додаються до заяви про надання довгострокового пільгового кредиту для будівництва (реконструкції) та придбання житла.