ПЕРЕЛІК ПЕРЕМОЖЦІВ ПРОВЕДЕНОГО ВІДБОРУ 26.10.2023Р.

26 жовтня 2023 року Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву за результатами відбору визначив ще 130 родин внутрішньо переміщених осіб, які отримали змогу оформити іпотечний кредит за українсько-німецькою програмою «Житлові приміщення для ВПО»

За результатами проведеного відбору повідомляємо про перелік переможців:

Перелік переможців

Вітаємо переможців та нагадуємо про необхідність подання заяви про надання кредиту та необхідних для отримання кредиту документів, визначених Порядком пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 451 протягом 30 календарних днів.

Умови програми і роз’яснення щодо подання заяв та інших документів представлені на сайті Фонду.

Звертаємо увагу! Житло, на придбання якого можуть бути спрямовані кредитні кошти, НЕ ПОВИННЕ ЗНАХОДИТИСЬ на території територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), або на території, визнаній в умовах воєнного стану тимчасово окупованою рішенням Ради національної безпеки і оборони України, введеним у дію указом Президента України. Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією.

Консультацію можна отримати за номером 0665484161 Тетяна або звернувшись на електронну адресу: mk.14@molod-kredit.gov.ua