Стан реєстрації заяв

Шановна громадськість!

Ми робимо все можливе для того, щоб реалізація програми «Доступне житло» була відкритою та прозорою для всіх громадян. Тому ми вирішили запровадити он-лайн інформування про подані заяви, прийняті рішення, загалом про все, що відбувається по кожному громадянину, що подав заяву та всі необхідні документи для отримання державної підтримки. Всі, хто подали заяви, повідомлені про розміщення нами відповідної інформації та надали на це згоду. 

Інформація, що міститься за посиланням оновлюється щоденно.

Інформація щодо надання державної підтримки за Державною цільовою соціально-економічною програмою будівництва (придбання) доступного житла регіональним управлінням Держмолодьжитла.

Інформація щодо надання державної підтримки або безповоротної фінансової допомоги за Комплексною соціально-економічною програмою  забезпечення громадян житлом у Миколаївській області на 2018-2023 роки та відповідно до Порядку надання державної  підтримки на будівництво (придбання) доступного житла або безповоротної фінансової допомоги для придбання житла на вторинному ринку громадянам, учасникам антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та внутрішньо переміщеним особам в Миколаївській області (інформація, що міститься за посиланням, оновлюється у разі змін)