Стан реєстрації заяв

Шановна громадськість!

Ми робимо все можливе для того, щоб реалізація програми «Доступне житло» була відкритою та прозорою для всіх громадян. Тому ми вирішили запровадити он-лайн інформування про подані заяви, прийняті рішення, загалом про все, що відбувається по кожному громадянину, що подав заяву та всі необхідні документи для отримання державної підтримки. Всі, хто подали заяви, повідомлені про розміщення нами відповідної інформації та надали на це згоду. 

Інформація, що міститься за посиланням оновлюється щоденно.

Інформація щодо надання державної підтримки за Державною цільовою соціально-економічною програмою будівництва (придбання) доступного житла регіональним управлінням Держмолодьжитла.

Інформація щодо надання державної підтримки за міською Цільовою соціально-економічною програмою будівництва (придбання) доступного житла у місті Миколаєві на 2018-2022 роки та відповідно до Порядку надання державної підтримки для забезпечення доступним житлом громадян м. Миколаєва регіональним управлінням Держмолодьжитла (інформація, що міститься за посиланням, оновлюється у разі змін).